شرکت توزیع نیروی برق شهرستان کبودرآهنگ
چند رسانه ای
کد مطلب:  51 تاریخ انتشار:  1403/2/17 11:20:57
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
روابط عمومی مدیریت توزیع برق شهرستان کبودراهنگ خبر داد
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اهدای لوح تقدیر ازمسئول ایمنی توزیع برق شهرستان کبودراهنگ بخاطر تلاش در راستای نیل به اهداف شرکت قدردانی کرد.
تقدیر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از کارشناس ایمنی توزیع برق شهرستان کبودراهنگ

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اهدای لوح تقدیر از سعید زارعی مسئول ایمنی توزیع برق کبودراهنگ بخاطر تلاش در راستای نیل به اهداف شرکت قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی توزیع برق شهرستان کبودراهنگ در بخشی از لوح تقدیر که به امضای  مهندس علی سهرابی بیدار رسیده آمده است: ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و روز ملی شدن صنعت برق ، با عنایت به زحمات ارزشمند جنابعالی در جهت رشد و اعتلای صنعت برق استان و تلاش در راستای نیل به اهداف شرکت و تامین برق مطمئن و پایدار برای مشترکین و با توجه به رعایت قوانین و مقررات ابلاغی در حیطه وظایف محوله و اعلام کارگروه انتخاب مربوطه مبنی بر احراز شرایط لازم، جنابعالی به عنوان کارشناس نمونه استانی در سال 1402 معرفی و ضمن تبریک بدینوسیله از زحمات ارزشمند شما قدردانی می گردد. سلامتی روز افزون جنابعالی را از خداوند منان خواهانم.

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.