شرکت توزیع نیروی برق شهرستان کبودرآهنگ
چند رسانه ای
کد مطلب:  47 تاریخ انتشار:  1403/1/8 14:26:43
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
روابط عمومی مدیریت توزیع برق شهرستان کبودراهنگ خبر داد
دیدار نوروزی کارکنان با مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ
همزمان با آغاز سال جدید، دیدار نوروزی کارکنان با مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی توزیع برق شهرستان کبودراهنگ، مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ با اشاره به اینکه این دیدار در راستای سنت زیبای دید و بازدید عید نوروز برگزار شده است، گفت: امیدواریم در سال جدید بتوانیم گام های بلندی در راستای تحقیق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و پیشبرد برنامه های شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برداریم.

مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ  با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 1403 با عنوان ((جهش تولید با مشارکت مردم)) افزود: همه فعالیت های این مدیریت در راستای تحقق شعار سال و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی است و این فعالیت ها امسال با سرعت و کیفیت بسیار بالایی انجام می شود.

علی همدانی تاکید کرد: ما درمدیریت توزیع برق شهرستان کبودراهنگ  در برنامه‌های اجرایی، مشارکت مردم را بیش از پیش در دستور کار قرار خواهیم داد و به یاری خداوند و در کنار مردم در راستای افزایش تولید مصمم هستیم و با تکیه بر رهنمود رهبر گرانقدر انقلاب، گام‌های بلندی در راستای تحقق اهداف عالی برمی‌داریم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته مأموریت اصلی شرکت، توزیع برق مطمئن و پایدار و تأمین و عرضه برق با رویکرد اقتصادی در چارچوب قوانین، ضوابط و مقررات مربوطه بود، گفت: در این راستا چهار محور تعریف شد که شامل هوشمندسازی شبکه توزیع برق و لوازم اندازه‌گیری، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، افزایش و ارتقاء بهره‌وری و مشتری‌مداری و ارتباط مستمر و دوسویه با مشتریان بود.

همدانی اظهار داشت : توزیع برق شهرستان کبودراهنگ افتخارات و رتبه های بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده است و امیدواریم این درخشش در سال جاری نیز تداوم داشنته باشد

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.